0Položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Nastaviť vzostupne

položiek: 3

Dom

 

 

 

V tomto ročnom období nám pomaly začína primŕzať. Keď teplota vonku klesá pod bod mrazu, tak začíname robiť preventívne opatrenia na svojich domoch a autách, tak prečo by to malo byť inak pri bezpečnostných kamerách? Bezpečnostné kamery potrebujú zimnú údržbu rovnako ako čokoľvek iné, dokonca omnoho viac, ak používate vonkajšie bezpečnostné kamery, ktoré budú vystavené vlhkosti a teplotám pod bodom mrazu 24 hodín denne 7dní v týždni.

Prečítať
Článok z kategórie December Pripravil pre Vás: Pavol R.

Viete ako im nedať šancu ?

13.11.2016 10:53

kamera

 

 

Neustály strach z toho, že každý deň nechávate svoj dom úplne prázdny vždy, keď vy odídete do práce a vaše deti do školy. Pritom v ňom schovávate takmer celý svoj majetok a všetko, čo je pre vás cenné. Niekedy si človek ani neuvedomí, aké sú štatistiky krádeží na Slovensku a v okolitých štátoch. No žiaľ, dá sa povedať, že ak sa to dá do priemeru v podstate každý jeden deň sa u nás vykradnú minimálne dva domy.  

 

Prečítať
Článok z kategórie November Pripravil pre Vás: Pavol R.

Dom

 

 

 Ak ste niekedy túžili po vlastnom bývaní a mali ste predstavu domu so záhradkou a terasou, kde by ste si vypili s rodinou alebo priateľmi kávu, či čaj, posedeli pri dobrej grilovačke, večer pri pohári červeného vína, tak v deň kedy sa vám tento sen splnil musel  byť jeden z najkrajších vo vašom živote. 

Prečítať
Článok z kategórie September Pripravil pre Vás: Tomaš R.
Nastaviť vzostupne

položiek: 3