Neustály strach z toho, že každý deň nechávate svoj dom úplne prázdny vždy, keď vy odídete do práce a vaše deti do školy. Pritom v ňom schovávate takmer celý svoj majetok a všetko, čo je pre vás cenné. Niekedy si človek ani neuvedomí, aké sú štatistiky krádeží na Slovensku a v okolitých štátoch. No žiaľ, dá sa povedať, že ak sa to dá do priemeru v podstate každý jeden deň sa u nás vykradnú minimálne dva domy.

 

 

Ako sa proti nim brániť ?

 

zlodej

Zlodeji sú určite prefíkaní a tí šikovnejší si hravo poradia aj s bezpečnostnými dverami a do vášho domu sa skôr či neskôr dostanú, ak ich k tomu priťahuje správna motivácia. Čo pre seba môžete urobiť, je zaútočiť na psychiku zlodeja a odhaliť jeho totožnosť.

Ako náhle na svojom dome máte označenie objektu chráneného profesionálnym kamerovým systémom so záznamom, pre väčšinu zlodejov to znamená, že tomuto domu by sa mal vyhnúť pekne širokým oblúkom. Ak sa nechce razom ocitnúť na obrazovkách polície, tak nebude riskovať pre neistú možnosť lumpu, ktorý by možno dobre speňažil.

 

nalepka

 

 

 

Nájdu sa však aj takí, ktorých láka váš majetok natoľko, že sú ochotní riskovať vstup do domu, ktorý je chránený kamerovým systémom. Je otázne, či to urobia preto, lebo si nevšimnú kamery alebo sú príliš zaostalí, aby si uvedomili riziko alebo si o sebe myslia, že ich kamery nijako nemôžu ohroziť a sú prefíkanejší ako ten najlepší systém.

 

 

 

Na čo si dať pozor !!!

 

kamerovy system

 

Výsledok je však vo väčšine prípadov rovnaký. Kvalitný kamerový systém s kamerami rozumne rozmiestnenými na tých správnych miestach vám dokáže zabezpečiť to, že polícia bude mať neporovnateľné jednoduchšie pátranie po lupičovi, ktorý sa chcel pripraviť o to, čo je pre vás najcennejšie. Pocit bezpečnosti vo vlastnom dome. Tiež by sa dalo povedať, že vďaka tomu, že polícia hneď vie koho má hľadať, je tu neporovnateľne vyššia šanca, že svoje peniaze dostanete naspäť.

Čo vám teda kvalitný kamerový systém prináša. Je to možnosť kedykoľvek skontrolovať svoj dom on-line kdekoľvek ste. Zároveň svoj dom chránite na psychickej rovine. Nieje veľa zlodejov, ktorí by sa odvážili do domu, ktorý je vybavený kamerovým systémom. Veľmi dobre si uvedomujú, že im oveľa ľahšie prídu na stopu, čo je to posledné, čo by zlodej mohol chcieť.

 

 

Poraďte sa s odborníkom

 

hladaj

 

Spoľahnite sa na riešenia od odborníkov, na ktorých sa jednoducho nakontaktujete prostredníctvom stránky sledujdom.sk a dostanete ponuku šitú na mieru pre ten objekt, ktorý chcete zabezpečiť. Nieje kamerový systém ako kamerový systém a každý je vhodný na niečo iné. Máte záujem o dlhý záznam, ktorý by ste si vedeli kedykoľvek skontrolovať? Alebo chcete systém, ktorý by vám umožnil sledovať váš dom kedykoľvek a odkiaľkoľvek? Máte iné špecifické požiadavky? Všetko je riešiteľné. Nechajte si vypracovať ponuku na mieru na stránke sledujdom.sk a vaše rozhodnutie určite neoľutujete. Dostanete ponuku s viacerými možnosťami , spomedzi ktorých si stačí jednoducho vybrať.