0Položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Sme mladí Tím ľudí ktorých baví a napĺňa vývoj a montáž nových technológii. Od roku 2004 sa pohybujeme v telekomunikačnej oblasti a snažíme sa stále napredovať dopredu. Zlodeji sú vždy o krok pred nami a preto sa im snažíme dostať do hlavy aby sme mohli byť chytrejší ako oni. Sledujeme za Vás neustále nove trendy a pravidelne sa školíme v tejto oblasti, vďaka čomu máme rozsiahle praktické skúsenosti s kamerovými systémami a technológiami, ktoré sú nápomocné pri zabezpečení vášho domu alebo iného objektu.

Spoľahnite sa na profesionálov, ktorý vám na mieru dokážu dodať špičkové zariadenia na sledovanie vášho domu.

Abek technológie

Oblasť zabezpečovacích systémov je dynamický segment, neustále pribúdajú novinky od rôznych výrobcov. Sme inovatívny, a preto vám vieme dodať vždy optimálne riešenie kamerového systému pre akýkoľvek dom. Zaručíme vám tak dokonalý pocit bezpečia.

Pri práci používame len certifikované zariadenia od firiem HIKVISION a DAHUA. Zaručená je tak maximálna funkčnosť a stabilita celého systému v každom počasí, v akýkoľvek denný a nočný čas a počas celého roka.

Dahua
Hikvision

Máme čistý register trestov, licenciu technickej služby a vypracovaný etický štandard, ktorý zabezpečuje maximálnu diskrétnosť pre všetkých klientov.

Abek licencia