0Položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Synology DiskStation DS216j

Rýchly prehľad

Kompletný NAS server pre až dva HDD alebo SSD disky.

Dostupnosť: Skladom

185,00 €

Detaily

Kompletný NAS server pre až dva HDD alebo SSD disky.

Kompletný NAS server pre až dva HDD alebo SSD disky s veľkosťou 2,5" alebo 3,5", ktoré možno využiť na efektívne zdieľanie či zálohovanie dôležitých dát v malých a stredne veľkých podnikoch. Veľkou výhodou je jeho vysoký výkon a zároveň nízka energetická náročnosť. NAS môžete tiež využiť ako domáce zábavné multimediálne centrum, alebo pre domáce či firemné nahrávanie dát z IP kamier. NAS ponúka jednoduchú výmenu diskov aj za prevádzky, vysokú stabilitu a výkon, duálne LAN sieťové pripojenie s vysokým zabezpečením dát a tiež bezproblémové zdieľanie dát medzi platformami Windows, Mac a Linux. 

Rýchlosť na prvom mieste DS216j sa môže pochváliť duálnym procesorom Marvell Armada 385 88F6820 GHz a 512MB pamäťou DDR3. NAS povoľuje čítanie dát rýchlosťou až 112 MB/s a zápis až 98 MB/s.

Jednoduchá inštalácia a rýchle USB 3.0
Vďaka dômyselne vyriešeným priehradkám môžete ľahko nainštalovať vaše disky, ktoré môžete meniť aj za prevádzky, čím môžete dosiahnuť nepretržitú prevádzku všetkých služieb. USB 3.0 disponuje viac ako 10x väčšou rýchlosťou a lepšou správou napájania než USB 2.0. Táto nová technológia má 9 vodičov namiesto pôvodných 4, napriek tomu spätne podporuje USB 2.0 a sľubuje možnú nižšiu spotrebu energie. Vďaka tomu je možné použiť kombináciu zariadení a portov USB 2.0 a USB 3.0.

Jednoduché pripojenie do siete aj pripojenie externých diskov
Po zapojení NAS servera DS216j do domácej alebo firemnej siete je možné využiť gigabitové ethernetové rozhranie. Vďaka podpore technológie USB 3.0, ktorá má teoretickú rýchlosť prenosu až 5 Gb/s, teda 10-krát vyššiu než USB 2.0, trvá NAS menej času prenos dát s externými pevnými diskami a spotrebuje menej energie. Pripojiť môžete až 2 pevné HDD, alebo SSD disky s veľkosťou 2,5" alebo 3,5" a celkovou veľkosťou úložiska až 16 TB.

S robustným systémom monitorujte všetko odkiaľkoľvek
S bezplatným balíčkom Surveillance Station možno všetky NAS servery Synology využiť tiež ako výkonné sieťové videorekordéry NVR (Network Video Recorder). Vďaka interaktívnemu rozhraniu tejto aplikácie sledujte živé zobrazenia aj z viacerých IP kamier, prehrávajte záznamy, umožní tiež hromadnú správu nastavení pripojených kamier a obsahuje mnohé ďalšie funkcie. Aplikácia Surveillance Station je kompatibilná so všetkými najpoužívanejšími prehliadačmi, mobilnými telefónmi a tabletmi, môžete sa tak pripojiť odkiaľkoľvek k svojim kamerám a sledovať, čo sa deje napríklad vo vašej predajni. Aplikáciu stiahnete zadarmo na webe spoločnosti Synology v sekcii Centrum balíčkov.

Jednoduchý, ľahký a napriek tomu výkonný
NAS má malé rozmery i hmotnosť a tak ho môžete ľahko prenášať, zmestí sa všade a nezaberá prakticky žiadne miesto. Vďaka rýchlemu USB 3.0 k nemu pripojíte aj ďalší externý disk. Disky rýchlo odmontujete aj namontujte a NAS má veľmi jednoduchú údržbu. Na NAS nájdete predinštalovaný operačný systém DSM (DiskStation Manager), ktorý má jednoduché a intuitívne ovládanie a tak je práca s NAS hračkou. Jednoducho a rýchlo môžete pristupovať ku všetkým dátam, cloudom, sťahovať a inštalovať rôzne balíčky aplikácií a tak je práca múdrejšia a jednoduchšia. Vďaka QuickConnect nemusíte pracne a zdĺhavo nastavovať DDNS, komplikovane konfigurovať routre a presmerovanie portov a všetko je ľahko prístupné na všetkých vašich počítačoch a mobilných zariadeniach. K NAS pripojíte aj všetky mobilné telefóny a tablety jednoducho a rýchlo, môžete tak zdieľať všetky dáta v celej firme naprieč operačnými systémami a využívať všetky špeciálne cloudové úložíská Synology.

Streamovanie do TV
NAS je vysoko kompatibilná s rôznymi zariadeniami, môžete teda spravovať a užívať si obsah všetkých digitálnych zariadeniach, ktoré už máte - počítače, mobilné zariadenia, zariadenia a televízory s DLNA pripojením. Synology ponúka najnovšie podporu pre streamovanie TV, aj z televízorov Samsung, Roku, Apple TV a Google Chromecast. Môžete streamovať všetok obsah uložený na NAS do širokouhlých televízorov jednoducho a bez problémov. Dáta z NAS možno tiež zdieľať a prezerať kdekoľvek ste pomocou vzdialenej správy. / POPIS POPIS 
Podporovaný počet diskov: 2

Podporované typy diskov:
3.5" SATA III / SATA II HDD
2.5" SATA III / SATA II HDD (s voliteľným 2.5" držiakom na disk)
2.5" SATA III / SATA II SSD (s voliteľným 2.5" držiakom na disk)

Max. kapacita:
20 TB

Procesor:
Marvell Armada 385 88F6820  (1,00 GHz, 2 jadrá)

Operačná pamäť:
512 MB DDR3

Rozhranie:
2 x USB 3.0
1 x Sieťový konektor RJ-45 (10/100/1000)

Rozmery:
165 x 100 x 225,5 mm

Hmotnosť:
880 g